Slobodan ulaz na fudbalsku utakmicu u Čairu, Radnički: Budite naš igrač više u meču sa Spartakom

Ulaz na utakmicu u poslednjem, sedmom kolu plej-aut faze Superlige Srbije slobodan jer se očekuje snažna podrška niških navijača

Radnički Niš dočekuje Spartak Suboticu sutra, 24. maja u 19.30 na stadionu Čair u završnici sezone Superlige Srbije, a ulaz će za navijače biće besplatan.

Tu odluku doneo je Fudbalski klub Radnički Niš kako bi tribine bile što punije, a ekipa imala snažnu podršku u završnici sezone.

U zvaničnom saopštenju kluba navodi se:

„Pred nama je još jedno finale, sedmo u nizu, do sada smo ih dobili četiri. Želimo da nastavimo u istom nizu, ali ne sami, već sa vama. Vi ste naš vetar u leđa, najveća podrška i dvanaesti igrač. Zbog toga želimo da tribine budu ispunjene, da zajedno dođemo do pobede i na najbolji mogući način završimo sezonu. Dođite da pobedimo zajedno. Budite naš igrač više“

spot_img

Relevantne vesti

Večeras premijera predstave ,,Mamina kuća“

Na sceni Narodnog pozorišta u Nišu, večeras poslednja premijera...

„Svi na sport“ sutra u parku Čair

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Nišu, u saradnji sa...
spot_img